אודות שרי הרינג

"שרי הרינג - יותר מסתם אוכל, זה סיפור משפחתי. מסע קולינרי המשלב טעמים מסורתיים עם זיכרונות מתוקים. כל ביס הוא חגיגה של נוסטלגיה וחדשנות. בואו לטעום את ההיסטוריה שלנו!"

מבית היוצר של שרי אנסקי, שרי הרינג הוא יותר ממותג מעדני דגים – זוהי חגיגה של טעמים נוסטלגיים ואיכות ללא פשרות.

סיפורנו החל בדוכן סנדוויצ'ים צנוע בשוק הנמל בתל אביב, שהפך במהרה לתופעה קולינרית. הסוד שלנו? שילוב מנצח של טעמים ייחודיים, חומרי גלם משובחים, ומגע אישי – כולל שוט וודקה קפואה שהפך לחלק בלתי נפרד מהחוויה.

בכל ביס משרי הרינג טמונה הבטחה: לעורר זיכרונות ילדות מתוקים ולהעניק תחושת בית חמה. ממרחינו וסלטינו, העשויים מחומרי גלם טריים ואיכותיים, מציעים מגוון טעמים עשיר הכולל דגים מלוחים ומעושנים כמו הרינג, סלמון, טונה ומקרל.

כיום, שרי הרינג אינו רק נחלת שוק הנמל. מוצרינו זמינים במעדניות ומסעדות נבחרות ברחבי הארץ, מביאים את הקסם של הטעמים הנוסטלגיים לכל שולחן.

שיתוף פעולה עם שרי הרינג יעניק לעסק שלכם יתרון ייחודי: היכולת להציע ללקוחותיכם חוויה קולינרית בלתי נשכחת שתגרום להם לחזור שוב ושוב. הצטרפו אלינו במסע הטעמים המרגש הזה והפכו כל ארוחה לחגיגה של טעם ונוסטלגיה.

 

 

 

אודות שרי אנסקי

שרי אנסקי: מסע קולינרי מהבית לצלחת הישראלית. שרי אנסקי, שם דבר בעולם הקולינריה הישראלית, היא יותר מסתם כותבת אוכל ובשלנית - היא חוקרת תרבות וסיפורים דרך הצלחת. עם שורשים צ'כיים עמוקים וילדות ירושלמית בשכונת נווה שאנן, אנסקי ספגה אהבה לדגים ולמסורת קולינרית עוד משחר ימיה. מהבית המסורתי ועד להכרה ארצית, התיאבון והתשוקה של אנסקי לעולם האוכל לא פסקו מלצמוח. החל מ-1992, טוריה הקולינריים הפכו לשם נרדף לאיכות וחדשנות, מביאים לה הכרה ופרסום נרחבים. שיא הקריירה של אנסקי הגיע ב-2011 עם פתיחת דוכן 'שרי הרינג' בנמל תל אביב. כאן, היא מגישה יותר מסתם כריכים - היא מספרת סיפור. כל ביס בכריך המיוחד, המבוסס על דגים מלוחים וממרחים נוסטלגיים, הוא מסע בזמן אל טעמי ילדותה וההיסטוריה הקולינרית של ישראל. דרך ספרי הבישול, הטורים, והדוכן האהוב שלה, שרי אנסקי ממשיכה לטוות את סיפורה הייחודי, מחברת בין עבר להווה, ומעשירה את התרבות הקולינרית הישראלית בכל יום מחדש

אודות מיכל אנסקי

מיכל אנסקי, היא דמות מובילה בתרבות הקולינרית הישראלית. כגסטרונומית מוכשרת, סופרת ואשת תקשורת, מיכל השפיעה רבות על עולם האוכל המקומי. מיכל ידועה בתוכניות הטלוויזיה המצליחות שלה, בספרי הבישול הפופולריים שכתבה, ובמיזמים קולינריים חדשניים. אחד הפרויקטים המשמעותיים שלה היה הקמת שוק הנמל בתל אביב ב-2010, שהפך במהרה למוקד משיכה לחובבי אוכל איכותי ותוסס. כיום, מיכל מקדישה את זמנה וכישרונה לקידום העסק המשפחתי, "שרי הרינג". היא עומדת לצד בעלה, אייל, שרכש את המותג ב-2019, ומסייעת בשימור המסורת והאיכות שהפכו את "שרי הרינג" לשם דבר בתחום מעדני הדגים. עם הניסיון העשיר שלה בתחום הקולינריה והתקשורת, מיכל תורמת רבות לקידום וטיפוח המותג. היא משלבת את החדשנות והיצירתיות שלה עם המסורת המשפחתית, ומסייעת להפוך את "שרי הרינג" למותג עכשווי השומר על האותנטיות והאיכות שמאפיינות אותו מאז ומתמיד.

אודות אייל אמיר

התפתחות מותג שרי הרינג: מדוכן מיתולוגי לאימפריית טעמים. בשנת 2019 חל מפנה משמעותי בסיפורו של מותג שרי הרינג, כאשר אייל אמיר, חתנה של שרי אנסקי, רכש את הזכויות למותג האהוב. מאז, אמיר מוביל את התרחבות המותג מעבר לגבולות הדוכן המפורסם בשוק הנמל בתל אביב. אייל אמיר, יזם סדרתי בעל ניסיון עשיר, בילה את רוב שנותיו הבוגרות בניו יורק, שם צבר הצלחות בתחומי הקולינריה והנדל"ן. כשהוצעה לו ההזדמנות על ידי שרי אנסקי לפתח את מותג שרי הרינג, אמיר זיהה מיד את הפוטנציאל והחליט להשקיע את כל כולו במשימה. מאז קבלת המושכות, אמיר שקד על למידה מעמיקה של עולם הקולינריה הייחודי של שרי הרינג. הוא פועל ללא לאות לקידום המותג, תוך שמירה על המסורת והאיכות שהפכו אותו לאהוב, ובמקביל מרחיב את אופקיו לשווקים חדשים בישראל ומעבר לים. תחת הנהגתו של אמיר, שרי הרינג ממשיך לצמוח ולהתפתח, מביא את טעמי הנוסטלגיה והאיכות לקהלים חדשים, תוך שמירה על המורשת הקולינרית הייחודית שיצרה שרי אנסקי.

הצטרפו למסע קולינרי מרתק!